Oświetlenie Konstsmide


Oświetlenie Konstsmide – markowa jakość ze Szwecji

Firma Gnosjö Konstsmide została założona w 1942 roku przez byłego kierowcę autobusu Gunnara Johanssona w południowej gminie szwedzkiej Gnosjö. Ta firma światowej sławy kładzie nacisk głównie na oświetlenie zewnętrzne jak i na oświetlenie bożonarodzeniowe. Oświetlenie Konstsmide przekonuje swoim wspaniałym skandynawskim designem, jak i międzynarodowymi inspiracjami, które pasują do designu marki. Od klasyków po eleganckie lampy zewnętrzne z najnowszą technologią LED producent Konstsmide jest znany ze stylowego oświetlenia bożonarodzeniowego, zewnętrznego i oświetlenia ogrodu.

Oświetl ciemne kąty lampami marki Konstsmide

Wygodne życie w domowej atmosferze jest bardzo ważne dla Szwedów, ponieważ zima na dalekiej północy jest długa i mroźna. Lampy marki Konstsmide zapewniają, że można się dobrze poczuć we własnym domu oraz w jego otoczeniu. Oświetlenie dekoracyjne marki Konstsmide sprawia, że Twój ogród staje się piękniejszy i bezpieczniejszy. Twój portfel korzysta również na tym, ponieważ przyszłościowi producenci stosują od ponad 15 lat energooszczędne żarówki LED. Do tych producentów zalicza się również Konstsmide, co sprawia, że należy on do ekspertów, których oświetlenie jest dostępne w przystępnych cenach.

Oświetlenie zewnętrzne marki Konstsmide

Szeroka gama oświetlenia zewnętrznego Konstsmide pokrywa wszystkie obszary stylowego oświetlenia zewnętrznego takie jak np.: ogrody, tarasy czy ściany zewnętrzne – czy to szlachetne kinkiety zewnętrzne, zgrabne oświetlenie w kształcie tyczki, praktyczne oświetlenie ścieżek czy inne rodzaje lamp zewnętrznych. Na szczególną uwagę zasługują liczne reflektory zewnętrzne producenta Konstsmide, jako ukierunkowane oświetlenie poszczególnych obszarów np. naziemne spoty LED zasilane energią słoneczną.

Znajdź tanie oświetlenie wysokiej jakości

Wiele lamp producenta Konstsmide zalicza się do najbardziej popularnych produktów w naszym ogromnym asortymencie przekonującym naszych klientów zarówno ceną jak i wysoką jakością. Aby stworzyć również w pomieszczeniach mieszkalnych domową atmosferę, oferujemy lampy producenta Peill Putzler. Lampy producenta Honsel są również wspaniałym uzupełnieniem lamp producenta Konstsmide. Na swiatlampy.pl oferujemy oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne wielu innych marek, które zachwycają klientów w całej Europie i w wielu krajach innych kontynentów.