Oświetlenie Paul Neuhaus


Oświetlenie firmy Paul Neuhaus – dobra jakość w przystępnych cenach

W 1961 roku firma Paul Neuhaus rozpoczęła produkcję lamp stołowych wykonanych z drewna lub materiału, z biegiem czasu firma odniosła międzynarodowy sukces. Obecnie jest dostępnych już nawet 6000 różnych lamp tego producenta. To rodzinne przedsiębiorstwo jest aktualnie prowadzone przez syna Paula Neuhausa- Ralfa Neuhausa. Bardzo staranne wykonanie oraz stosowanie wyłącznie materiałów wysokiej jakości, sprawia, że lampy producenta Paul Neuhaus są uosobieniem niemieckiego kunsztu.

 

Lampy producenta Paul Neuhaus: trzy znane marki podporządkowane jednej

Oprócz wielu lamp wewnętrznych i oświetlenia zewnętrznego marki Paul Neuhaus zaliczają się również lampy marek Peill + Putzel oraz oświetlenia Direkt do portfolio producenta z Sauerlandu. Znana i wielokrotnie nagradzana marka Peil + Putzler została w 2007 roku przejęta przez większego producenta. Charakterystyczną cechą jest szerokie zastosowanie szkła, jednak projektanci znanej uczelni akademickiej w Weimarze połączyli kształt lamp z ich funkcjonalnością. W 2002 roku została założona marka oświetlenia Direkt, która jest odpowiedzialna za oświetlenie pomieszczeń mieszkalnych i oświetlenie dekoracyjne oraz akcesoria w przystępnych cenach.

 

Świadomość tradycji i przyszłości

Centralna siedziba firmy Paul Neuhaus znajduje się w Werl, gdzie ponad 150 pracowników stara się o uzupełnienie historii marki Paul Neuhaus o dalsze rozdziały. Do popularnych lamp producenta Paul Neuhaus należą wszelkiego rodzaju lampy: zaczynając od lamp sufitowych producenta Paul Neuhaus aż po zewnętrzne wodoodporne lampy do ogrodu – u nas znajdziesz oświetlenie, które spełni każde wymagania. Niezależnie od tego czy to lampy stołowe, lampy wiszące czy lampy sufitowe – portfolio producenta Paul Neuhaus obejmuje wszystkie możliwe rodzaje lamp, od klasycznych kształtów aż po sprawdzone nowoczesne wzory. Rosnącą rolę w tworzeniu i projektowaniu lamp Paul Neuhaus zajmuje przyszłościowa technologia LED.

Znajdź szybko idealne lampy dla Ciebie

Szukasz wysokiej jakości lampy stojącej producenta Paul Neuhaus czy może reflektora zewnętrznego oświetlającego całą działkę? To jesteś na właściwej stronie internetowej, ponieważ posiadamy wiele popularnych produktów z portfolio znanego producenta wysokiej jakości lamp Paula Neuhausa. Ponadto nasza strona internetowa swiatlampy.pl oferuje również oświetlenie wielu innych znanych producentów m.in. Steinel czy Fischer. Gwarantujemy szybką dostawę! Mamy nadzieję, że poszukiwania odpowiedniego oświetlenia i akcesoriów na swiatlampy.pl sprawią Ci przyjemność.