Light Deals  12% dodatkowej zniżki na Light Deals
Code: LIGHT
Zobacz najlepsze oferty
info
Ogranicz wybór filter
Produkty 386:
Aduard Lampa Wisząca LED Antracytowy, 2-punktowe
668,95 zł
RRP: 1 071,95 zł
 
Rezultaty 1 - 60 z 386

Lampy ZigBee dla Państwa inteligentnego domu

Znajdź odpowiednią lampę ZigBee do swojego domu! Oferujemy Państwu szeroki wybór lamp sufitowych kompatybilnych z ZigBee, lamp podłogowych i lamp wiszących w różnych kolorach i kształtach. Inteligentne oświetlenie domowe z ZigBee jest wyposażone w praktyczne funkcje, które ułatwiają i uprzyjemniają codzienne życie w Państwa domu. ZigBee jest kompatybilne z Philips Hue i cyfrowymi asystentami głosowymi, takimi jak Alexa czy Google Home. Z każdą kolejną lampą ZigBee rozszerzają Państwo sieć mesh w swoim domu i w ten sposób automatycznie zwiększają zasięg. Urządzenia i produkty ZigBee przekonują poprzez

  • intuicyjne sterowanie przez smartfon,
  • łatwą konfigurację za pomocą aplikacji na smartfonie,
  • a duży zasięg i
  • a bezpieczne wielokrotne szyfrowanie.

Czy chcą Państwo dowiedzieć się więcej o standardzie ZigBee? W naszym przewodniku po ZigBee znajdą Państwo wszystkie przydatne informacje i podstawy dotyczące systemu inteligentnego domu ZigBee - od instalacji po nowe funkcje i zastosowanie.

Kup lampy ZigBee online

Zmień światło swojej lampy LED w salonie lub steruj oświetleniem z biura za pomocą smartfona - system inteligentnego domu ZigBee to umożliwia. Proszę zamówić odpowiednią lampę ZigBee już teraz!