Oświetlenie Brilliant


Oświetlenie Brilliant – markowa jakość z Dolnej Saksonii

Firma Brilliant AG z Gnarrenburga, która jest wiodącym producentem oświetlenia w Europie, już od ponad 60 lat jest aktywna na rynku oświetleniowym. W 2002 roku oferta producenta została rozszerzona o własne żarówki, dlatego obecnie całkowite portfolio asortymentu obejmuje około 8000 produktów. Niezależnie od tego czy to lampy do pomieszczeń mieszkalnych, biurowych czy tarasów i ogrodów – posiadamy zróżnicowany wybór marki Brilliant na każdą potrzebę.

Oświetlenie Brilliant – popularne klasyki i nowe trendy

Innowacyjne lampy wiszące Brilliant, które wcześniej były produkowane ze szkła, wyznaczają nowe trendy już od 1950 roku. Popularnymi klasykami marki Brilliant są regulowane lampy zaciskowe na biurko, które już od wielu lat bardzo dobrze się sprzedają. Dziś są uwzględniane kulturowe wpływy wszystkich kontynentów przy projektowaniu lamp Brilliant. Współczesne, eleganckie, fantazyjne lub proste i funkcjonalne - lampy Brilliant są dostępne we wszystkich wyobrażalnych wariacjach.

Odpowiednie do każdego stylu lampy Brilliant

Zarówno oświetlenie zewnętrzne Brilliant jak i wewnętrzne na swiatlampy.pl wybraliśmy dla Ciebie w sposób bardzo dokładny. Na swiatlampy.pl oferujemy nie tylko produkty, które charakteryzują się zaletami technicznymi ale również estetycznymi. W naszym przejrzystym zbiorze produktów, szybko znajdziesz odpowiednie lampy Brilliant, niezależnie od tego czy są to lampy sufitowe Brilliant, kinkiety czy lampy stołowe do wszystkich pomieszczeń – u nas znajdziesz całą gamę oświetlenia Brillaint zaczynając od opraw świetlnych uplight, poprzez oświetlenie do salonu, aż po wpuszczane oprawy oświetleniowe do biur & firm.

Najnowsza technika i najwyższe standardy jakości

Nowe technologie i nowe przekonania projektantów utrzymują na rynku lampy w ciągłym ruchu. Coraz większa liczba klientów jest zachwycona nowymi możliwościami żarówek LED, które są dostępne w coraz większej różnorodności - kolorowe barwy światła, bezstopniowa regulacja poprzez sieć inteligentnej techniki domowej i poprawa efektywności energetycznej są nielicznymi z wielu argumentów. Oświetlenie LED Brilliant wyróżnia się wśród wielu międzynarodowych konkurentów poprzez doskonałą jakość oświetlenia. Na swiatlampy.pl oferujemy oprawy świetlne i lampy wielu innych, znanych producentów, jak np. WoFi czy Steinel. Piękne lampy stołowe, wielopunktowe lampy wiszące lub klasycznie zaprojektowane lampy sufitowe – Zamów u nas lampy, a dostarczymy je w bardzo krótkim czasie!