Oświetlenie Bopp


Oświetlenie Bopp: Lampy do pomieszczeń mieszkalnych – made in Germany

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Bopp w Limbach (Odenwald, Baden-Württemberg) ma ponad 100-letnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości lamp. To przedsiębiorstwo założone w 1912 roku, prowadzone jest już od trzech pokoleń oraz Znane na całym świecie z doskonałej jakości swoich lamp. Precyzyjnie wykonane lampy w Niemczech, niosą za sobą zaletę dla klienta, gdyż firma Bopp posiada doskonałą obsługę klienta.

Ulepszaj swoje oświetlenie za pomocą lamp firm Bopp

Lampy Bopp charakteryzują się artystycznym i eleganckim designem. Przy większości produktów chodzi o współczesne oświetlenie LED. Te fantastyczne nowe możliwości projektowe, które powstały przez małe wymiary lamp elektronicznych (LED), są używane w sprawdzony i innowacyjny sposób. Geometryczne kształty, takie jak kwadraty i okręgi są estetycznie połączone, dzięki czemu wytwarzają one rzeźby świetlne. Dodatkowo dzięki bardzo wąskim i podłużnym elementom, zanika granica między kloszem a obudową lampy.

Najnowocześniejsza technologia i zróżnicowany wybór

Portfolio produktów obejmuje prawie wszystkie rodzaje lamp, które są niezbędne do podstawowego i nastrojowego oświetlenia domu. Nowoczesne lampy wiszące, lampy sufitowe, lampy podłogowe itd. promieniują wysoką wydajnością oraz efektywnością. Najnowsza technologia LED zapewnia, że oświetlenie nie zużywa prawie wcale energii elektrycznej, a jednocześnie zachwyca przyjemnym efektem oświetleniowym. Witamy przyszłość w dziedzinie oświetlenia: Niektóre lampy producenta Bopp można z łatwością kontrolować za pomocą połączenia Bluetooth i odpowiednich aplikacji w smartfonach!

Swiatlampy.pl: twój partner handlowy wysokiej jakości lamp producenta Bopp oraz wielu innych markowych lamp

Oferujemy starannie dobrany asortyment najlepszych lamp fimy Bopp . Ponadto znajdziesz u nas oświetlenie pomieszczeń mieszkalnych jak i lampy zewnętrzne wielu innych producentów: lampy na każdą kieszeń i każdego stylu! Jeżeli zależy Ci na najwyższej jakości lamp zewnętrznych, polecamy oświetlenie niemieckiego producenta CMD. Poprzez ekstrawagancki design oświetlenia można wyróżnić min. lampy holenderskie. Piękne kształty włoskich designerów można podziwiać nie tylko w lampach producenta Selene. Producenci skandynawscy również są istotną częścią naszego ogromnego, przejrzyście uporządkowanego asortymentu. Innymi producentami, których lampy znajdziesz w naszej szerokiej gamie produktów są min. Escale, Paul Neuhaus czy Osram.