Oświetlenie Escale


Oświetlenie Escale – unikalny design i wysoka jakość lamp

Meble i oświetlenie producenta Escale z Limbach(Odenwald) zostało założone w 1991 roku jako spin-off znanego producenta oświetlenia Bopp. Od samego początku celem było stworzenie unikalnego oświetlenia o wyjątkowym designie. Ponadto wszystkie produkty marki Escale , które podobnie jak lampy marki Bopp są produkowane w Niemczech i cechują się doskonałym wykonaniem i jakością światła.

Oświetlenie Escale oświetleniem dla indywidualistów

Do produkcji atrakcyjnego oświetlenia Escale, które jest wykonywane głównie ręcznie, stosowane są wysokiej jakości materiały takie jak płaty złota czy ręcznie wykonane szkło. Przy wielu seriach, ze względu na bardzo drobne różnice, każdy egzemplarz jest unikatem z własnym charyzmatem. Żarówki przekonują klienta poprzez swoje wybitne cechy. Szczególny nacisk kładzie producent Escale na wysokowydajne żarówki LED. Przy wielu modelach tej kolekcji są dostępne żarówki z funkcją ściemniania poprzez które marka Escale przejęła wiodącą rolę na rynku handlowym.

Aktualnie dostępne jest oświetlenie do każdego pomieszczenia mieszkalnego zaczynając od lamp o wyraźnych krawędziach aż po te o delikatnych kształtach. Innowacyjny design jest istotnym elementem marki Escale. Przy designie oświetlenia Escale został połączony atrakcyjny wygląd z wysokowydajną funkcjonalnością lamp.

Oświetlenie Escale i inne znane marki

W naszym sklepie online prezentujemy ponad 50 znanych marek z różnych krajów, takich jak Włochy, Niemcy, Szwecja, Dania. Jeżeli oświetlenie marki Escale przypadło Ci do gustu, warto również spojrzeć na zakres oświetlenia Bopp. Nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale również w pomieszczeniach biurowych stawia się na spójne oświetlenie: coraz więcej klientów docenia również funkcjonalność i piękno oświetlenia zewnętrznego. W tym celu polecamy oświetlenia marek CMD lub Konstsmide.