Marki

Markowe lampy i designerskie oświetlenie w korzystnej cenie

Znajdź wysokiej jakości lampy markowe i designerskie oświetlenie o jakości w korzystnej relacji ceny do wydajności: długi okres trwałości produktu oraz inne znakomite cechy produktu chronią Twój portfel w perspektywie średnio- i długoterminowej. Czy to lampy marki Philips, Slamp lub młodych firm o wielkim potencjale - oferujemy szeroki wybór lamp markowych o wysokiej jakości. Atrakcyjny design w połączeniu z wysoką funkcjonalnością i doskonałą jakością wykonania: zgodnie z tymi kryteriami wybieraliśmy lampy do naszego sklepu internetowego znanych marek i renomowanych projektantów.

Właściwe oświetlenie markowe do każdego pomieszczenia

Oferta oświetlenia markowego staje się coraz bardziej zróżnicowana: nasza stale aktualizowana oferta obejmuje całe spektrum oświetlenia - od klasycznych lamp markowych, poprzez żarówki do nowych modeli markowych, takich jak żarówki LED. Za pośrednictwem jasnych informacji przedstawionych na naszej stronie internetowej w preferowanej przez Ciebie dziedzinie dowiesz się o możliwościach zastosowania i szczegółach technicznych poszczególnych marek. Czasem warto poszperać: oferowane przez nas lampy markowe Globo, Fischer czy Briliant dopasują się do każdego miejsca! Skorzystaj z naszego dużego wyboru niedrogich lamp markowych – obojętnie czego szukasz, czy to oświetlenia salonu, łazienki czy kuchni lub wysoce funkcjonalnego oświetlenia zewnętrznego.

Oświetlenie markowe dla klientów prywatnych i komercyjnych

Jako zespół doświadczonych specjalistów oświetleniowych oferujemy lampy markowe zarówno dla klientów detalicznych jak i komercyjnych. Tylko ze zrównoważonym oświetleniem można się czuć we własnym domu swobodnie. Produktywna praca i biznesowy klimat jest również wspierany w dużej mierze przez oświetlenie.

Szybkie rozpoznanie odpowiednich marek

Lampy markowe i designerskie oświetlenie zostały tak przez nas wybrane, aby klienci biznesowi i prywatni mogli bez większego problemu znaleźć odpowiednie oświetlenie dla siebie. Designerskie oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne - przyjemna atmosfera w domu i przedsiębiorstwie w różnych branżach! Oferujemy wszelkiego rodzaju lampy markowe i designerskie jak np. lampy sufitowe, listwy LED, lampy wiszące czy żyrandole. Wyraźna klasyfikacja według marek!

Wybitny design i najlepsze wykonanie

Atrakcyjne lampy designerskie dodają życia Twoim pomieszczeniom mieszkalnym. Oczywiście nie jest ważny tylko wygląd zewnętrzny - prezentujemy piękne lampy designerskie, które wyróżniają się również doskonałą jakością. Nasza oferta zawiera wiele lamp designerskich w rozsądnej cenie!

Lampy markowe: świadome zakupy stylowe

Klasycznie, nowocześnie i innowacyjnie: Dzięki wysokiej jakości designerskich lamp w korzystnej cenie, np. oświetlenie firmy Peill Putzler może oświetlić każde pomieszczenie Twojego domu i nadać mu cudowny klimat. Prawie wszystkie znane marki takie jak: StelleEglo, Woffi czy Paul Neuhaus, znajdziecie w naszym sklepie online. Lampy markowe o wysokiej jakości możesz znaleźć na naszej stronie internetowej swiatlampy.pl i odpowiednio oświetlić Twoje pomieszczenia.

Stopień ochrony IP

Do kryteriów zakupu markowych lamp należą też aspekty techniczne, takie jak stopień ochrony IP. Dlatego też wszystkie markowe lampy cechują się oznaczeniem IP66, co znaczy, że są one odporne na kurz i nawet pod wodą utrzymują one pełną funkcjonalność.

Wymiana żarówki

Nie wszystkie żarówki można wymienić. W opisie produktu informujemy o predyspozycji różnych lamp i żarówek. Dużo okazji dotyczących przeróżnych lamp czy akcesoriów znajdziesz w naszej kategorii promocje.