Oświetlenie Eglo


Dekoracyjne oświetlenie pomieszczeń za pomocą oświetlenia Eglo

Rodzinne przedsiębiorstwo w austriackiej miejscowości Pill w Tyrolu, jest jednym z wiodących producentów oświetlenia do pomieszczeń mieszkalnych. Lampy marki Eglo wyróżniają się nowoczesnym, dekoracyjnym charakterem i praktycznymi zaletami. W 2012 roku zostało sprzedanych ponad 16 milionów lamp do ponad 50 krajów. Założone w 1969 roku przedsiębiorstwo Eglo, które osiągnęło tytuł znanej marki globalnej w ciągu zaledwie 40 lat, może być dumne ze swojego sukcesu.

Oświetlenie Eglo dla domu i ogrodu

Marka Eglo kładzie nacisk na oświetlenie pomieszczeń mieszkalnych, jednak jej portfolio jest tak duże, że obejmuje również obszar zewnętrzny. Zadowoleni klienci z całego świata wyposażają bardzo chętnie swoje pomieszczenia biurowe i przemysłowe w oświetlenie Eglo. Od prostych i nieskomplikowanych po ekskluzywne – lampy Eglo są dostępne we wszystkich stylach. Niezależnie od tego czy to oświetlenie wewnętrzne Eglo, lampy zewnętrzne Eglo, w stylu klasycznym czy w stylu nowoczesnym: Projektanci zaskakują nas wciąż wspaniałymi pomysłami, a liczne patenty firmy Eglo stały się trendami globalnej sławy.

Kolekcje marki Eglo

Zróżnicowana gama oświetlenia Eglo składa się z pięciu kolekcji: Basic, Style, Trend, Traditional i Avantgarde. Niezależnie czy to lampy sufitowe Eglo , kinkiety Eglo czy inne rodzaje oświetlenia Eglo – u nas znajdziesz właściwe lampy Eglo do każdego stylu. Do materiałów , z których wykonywane są lampy Eglo należą: szkło, drewno, plastik, ceramika, kryształ i przeróżne tekstylia – jest to kolejnym dowodem tego, że lampy Eglo mogą być wkomponowane w każdy styl wyposażenia.

Oświetlenie marki Eglo może być wszechstronnie stosowane

Dzięki nowej serii MY CHOICE, która oferuje łatwe do wymiany klosze, marka Eglo kieruje swój asortyment w stronę klientów, którzy lubią różnorodność. Samodzielnie rozwinięty materiał COCOON® jest szczególnie odporny i elastyczny, dzięki czemu projektanci mogą go wykorzystywać z nieograniczoną swobodą w projektowaniu. Oprócz rozwoju, projektowania, produkcji i sprzedaży wielu lamp Eglo, firma jest aktywna również w innych branżach. Dodatkowo poprzez bardziej wydajne lampy LED firma zyskała dobrą reputację. Innymi znanymi markami, które opracowały rozwiązania dla klientów prywatnych to DECO Light Project, a dla przedsiębiorstw i marketów EDI.

Bezpośrednia droga do optymalnego oświetlenia

Odpowiednie lampy wiszące Eglo możesz znaleźć w przejrzyście uporządkowanych kategoriach naszego sklepu online. Pomoże Ci to również w wyszukiwaniu innego oświetlenia np. przeróżnych kinkietów Eglo lub klasycznych lamp sufitowych Eglo. W naszym sklepie online oferujemy również wiele innych znanych marek, takich jak np. Brilliant lub oświetlenie Paul Neuhaus. Zaczynając od lamp sufitowych poprzez kinkiety, aż do oświetlenia ścieżek i dekoracyjnych lamp solarnych – na swiatlampy.pl znajdziesz odpowiednie dla Ciebie lampy!