Oświetlenie Philips


Oświetlenie Philips – światło ze światowej sławy ekspertami

Założona w Amsterdamie firma Philips, której pełna nazwa to Koninklijke Philips N. V. jest jedną z największych w świecie firm elektronicznych. Pierwszymi produktami tej firmy założonej w 1891 roku w Eidhoven przez Frederika Philipsa i jego syna Gerarda Philipsa były żarówki tradycyjne – dzisiaj jest to ponad połowa obrotów firmy, która zatrudnia 54.000 pracowników. Żarówki firmy Philips są znane ze swojej energooszczędności. Ponadto producent Philips jest ceniony za wiele swoich innowacji.

Oświetlenie wszelkiego rodzaju firmy Philips – zamów na swiatlampy.pl!

Mamy już okrągły 1000 produktów oświetlenia Philips, które obejmują głównie wszystkie ważniejsze serie produktów do oświetlenia mieszkań, domów, działek ale również podstawowe elementy oświetlenia biur i firm. Z jej wyjątkowo szeroką gamą produktów, firma Philips zyskała doskonałą reputację poprzez energooszczędność lamp LED Philips. Oczywiście są dostępne również żarówki firmy Philips do poszczególnych lamp.

Czy chodzi o oświetlenie firmy Philips Ledino, która łączy innowacyjną technologię LED o bardzo eleganckim wyglądzie lub innej marki holenderskich ekspertów oświetleniowych jak np. popularna seria Ecomods – swiatlampy.pl oferuje wszystkie lampy firmy Philips, z którymi klienci w całych Niemczech mają dobre doświadczenie. Lampy Philips SmartSpot wytwarzają przyjemne ciepłe światło i mogą być doskonale wkomponowane w praktycznie wszystkie pomieszczenia mieszkalne, dzięki swojemu dyskretnemu designowi. Lampy sufitowe cieszą się szczególną popularnością w środowisku mieszkalnym jak i komercyjnym.

120 lat doświadczenia z oświetleniem i lampami

Tylko kilka innych firm ma tak bogate doświadczenie w zakresie oświetlenia i lamp jak tej globalnej sławy koncern elektroniczny w Amsterdamie. Od prostych lamp stołowych do pokoju dziecięcego poprzez oświetlenia auta, ulic aż do gigantycznego oświetlenia dużych budynków – oprawy świetlne Philips można wkomponować w każde miejsce.

Kup lampy Philips oraz oświetlenie wielu innych marek

Skorzystaj z naszego długoletniego doświadczenia i zaoszczędź pieniądze poprzez zamówienie lamp Philips z naszej strony internetowej swiatlampy.pl – od wartości zamówienia 500 złotych przesyłka odbędzie się za darmo. Oprócz popularnych lamp Philips znajduje się na naszej stronie wiele innych modeli oświetlenia, innych wiodących producentów lamp jak np. Honsel czy Briliant – niezależnie czy chodzi o kinkiety, lampy sufitowe czy inne rodzaje lamp.