Oświetlenie zewnętrzne

Oświetlenie zewnętrzne Twojej działki

Zaopatrzenie nieruchomości działki w atrakcyjne oświetlenie zewnętrzne oraz oświetlenie ogrodu jest korzystną inwestycją. Ryzyko wypadków związanych z pogodą spada, przez co zwiększa się bezpieczeństwo na terenie Twojej działki. Ponadto lampy zewnętrzne zniechęcają włamywaczy. Z punktu widzenia estetyki jest wskazane zaopatrzenie zewnętrznego obszaru w oświetlenie. Wiele lamp jest zaopatrzonych w czujniki ruchu, także włączają się one tylko wtedy kiedy jest potrzeba. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszelkiego rodzaju oświetlenie zewnętrzne.

Oświetl ciemne kąty lampami zewnetrznymi

Zaopatrzenie obszaru zewnętrznego w lampy umożliwia optymalne oświetlenie tarasów, elewacji, garażów oraz pomieszczeń gospodarczych. Nasza oferta jest tak zróżnicowana, że może podołać każdemu wyzwaniu – czy to zewnętrzne oświetlenie z czujnikiem ruchu, rozjaśnienie dróg dojazdowych, oświetlenie elewacji lub też subtelne oświetlenie najpiękniejszych miejsc w ogrodzie. Nasz asortyment jest wyposażony zarówno w oświetlenie zewnętrzne do stałej instalacji w ziemi jak i w przenośne lampy , które są łatwe w transporcie i można je szybko przenieść w inne miejsce.

Spoty umieszczone w ziemi są praktyczne, ponieważ nie zabierają zbyt dużo miejsca oraz po wyłączeniu lampy są one w zasadzie niewidoczne. W zależności od lokalizacji, oświetlenie zewnętrzne musi być szczególnie dobrze chronione przed różnymi warunkami pogodowymi i dlatego oświetlenie, które znajduje się w naszej ofercie posiada wysoki stopień ochrony IP. Klasyfikacja IP65 wskazuje, że lampa zewnętrzna jest odporna na pył i kurz oraz chroni przed strumieniami wody, podczas gdy oznaczenie IP67 cechuje się tym, że lampa jest odporna na kurz i pył, a nawet na zanurzenie w wodzie.

Podkreśl piękno Twojego domu i ogrodu poprzez oświetlenie zewnętrzne

Oświetlenie zewnętrzne podkreśla styl i gust mieszkańców. Już po przekroczeniu granicy posiadłości jest widoczne jaki nacisk jest kładziony na nadanie własnemu domowi i działce właściwego oświetlenia. Subtelnie dobrane oświetlenie pomaga w ciemności podziwianie swojego ogrodu.

Dla dużych posesji nadają się liczne lampy zewnętrzne, które oświetlają duże obszary i dzięki którym piękno architektury zostanie gustownie podświetlone w ciemności. Segmenty biurowe i komercyjne korzystają przez wciąż rosnącą gamę stylowego oświetlenia zewnętrznego, które po wejściu klientów i partnerów biznesowych na teren firmy wywiera na nich pozytywne wrażenie.

Diody LED i lampy solarne jako oświetlenie zewnętrzne

Efektywność energetyczna (zobacz etykietę energetyczną źródła światła) i trwałość lamp są ważnymi kryteriami doboru odpowiednich lamp do użytku zewnętrznego. Oprawy zewnętrzne LED łączą nie tylko te dwie zalety, ale nie wymagają również częstej konserwacji. Szczególnie dla niedostępnych miejsc, nadają się czujniki oraz sterowane włączniki i wyłączniki. Lampy solarne ładują w ciągu dnia energię, którą pobierają ze słońca dlatego nie obciążają one Twojego rachunku za energię elektryczną. Są one dostępne w różnych kształtach: od zewnętrznych kul świetlnych aż do łańcucha świetlnego.

Popularne kształty i materiały oświetlenia zewnętrznego

Wśród najbardziej popularnych form lamp na zewnątrz są lampy podłogowe prostokątne, które są bardzo często używane jako oświetlenie ścieżek, kule świetlne, kinkiety zewnętrzne, reflektory, latarnie zewnętrzne czy lampy sufitowe zewnętrzne. Jednakże jeszcze bardziej niezwykłym wariantem oświetlenia zewnętrznego są świecące kamienie, oświetlenie oczek podwodnych czy też oświetlenie podwodne. Niezależnie od tego, czy są to lampy przenośne, wolnostojące lub do montażu na ścianie czy suficie – nasz asortyment obejmuje swoim zasięgiem całe spektrum oświetlenia zewnętrznego. W odniesieniu do materiałów, z których stworzone są lampy w naszym sklepie internetowym, najbardziej dominującym jest stal nierdzewna, aluminium i chrom, jednakże nasze lampy produkowane są również z wielu innych materiałów.

Lampy balkonowe i tarasowe

Balkony, tarasy lub też ganki są miejscami wyciszenia, w których możesz najlepiej odpocząć. Aby Ci to ułatwić, pomoże Ci w tym nastrojowe oświetlenie zewnętrzne. Przy projektowaniu zewnętrznych terenów relaksacyjnych, mamy oczywiście również gotowy szereg wielkich lamp zewnętrznych. Asortyment naszego sklepu online oferuje również oświetlenia do poszczególnych pomieszczeń wewnętrznych takich jak: lampy kuchenne czy oświetlenie korytarzowe.