Light Deals  12% dodatkowej zniżki na Light Deals
Code: LIGHT
Zobacz najlepsze oferty
info
Lutec BRISTOL oświetlenie ścieżek Czarny, 1-punktowy
180,95 zł
RRP: 343,95 zł
Dapo świecąca kula 50 cm Biały, 1-punktowy
515,95 zł
RRP: 644,95 zł
Hakkas Zewnętrzny kinkiet Czarno-złoty, 1-punktowy
154,95 zł
RRP: 257,95 zł
Swanek Zewnętrzny kinkiet LED Antracytowy, 1-punktowy
206,95 zł
RRP: 300,95 zł
Bristol zewnętrzna lampa stojąca Biały, 1-punktowy
231,95 zł
RRP: 343,95 zł
Lutec BRISTOL oświetlenie ścieżek Biały, 1-punktowy
257,95 zł
RRP: 343,95 zł

Oswietlenie zewnetrzne Twojej dzialki

Zaopatrzenie nieruchomosci dzialki w atrakcyjne oswietlenie zewnetrzne oraz oswietlenie ogrodu jest korzystna inwestycja. Ryzyko wypadków zwiazanych z pogoda spada, przez co zwieksza sie bezpieczenstwo na terenie Twojej dzialki. Ponadto lampy zewnetrzne zniechecaja wlamywaczy. Z punktu widzenia estetyki jest wskazane zaopatrzenie zewnetrznego obszaru w oswietlenie. Wiele lamp jest zaopatrzonych w czujniki ruchu, takze wlaczaja sie one tylko wtedy kiedy jest potrzeba. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszelkiego rodzaju oswietlenie zewnetrzne.

Oświetl ciemne kąty lampami zewnętrznymi

Zaopatrzenie obszaru zewnętrznego w lampy umożliwia optymalne oświetlenie tarasów, elewacji, garażów oraz pomieszczeń gospodarczych. Nasza oferta jest tak zróżnicowana, że może podołać każdemu wyzwaniu – czy to zewnetrzne oswietlenie z czujnikiem ruchu, rozjaśnienie dróg dojazdowych, oświetlenie elewacji lub tez subtelne oświetlenie najpiękniejszych miejsc w ogrodzie. Nasz asortyment jest wyposażony zarówno w oświetlenie zewnętrzne do stałej instalacji w ziemi jak i w przenośne lampy, które są łatwe w transporcie i można je szybko przenieść w inne miejsce.

Spoty umieszczone w ziemi są praktyczne, ponieważ nie zabierają zbyt dużo miejsca oraz po wyłączeniu lampy są one w zasadzie niewidoczne. W zależności od lokalizacji, oświetlenie zewnętrzne musi być szczególnie dobrze chronione przed różnymi warunkami pogodowymi i dlatego oświetlenie, które znajduje się w naszej ofercie posiada wysoki stopień ochrony IP. Klasyfikacja IP65 wskazuje, że lampa zewnętrzna jest odporna na pyl i kurz oraz chroni przed strumieniami wody, podczas gdy oznaczenie IP67 cechuje się tym, że lampa jest odporna na kurz i pyl, a nawet na zanurzenie w wodzie.

Podkreśl piękno Twojego domu i ogrodu poprzez oświetlenie zewnętrzne

Oświetlenie zewnętrzne wyraża styl i gust mieszkańców. Już po wkroczeniu na posiadłość jest widoczne jaki nacisk jest kładziony na nadanie własnemu domowi i działce właściwego oświetlenia. Subtelnie dobrane oświetlenie pomaga w ciemności podziwianie swojego ogrodu.

Dla dużych posesji nadają się liczne lampy zewnętrzne, które oświetlają duże obszary i dzięki którym piękno architektury zostanie gustownie podświetlone w ciemności. Segmenty biurowe i komercyjne korzystają przez wciąż rosnąca gamę stylowego oświetlenia zewnętrznego, które po wejściu klientów i partnerów biznesowych na teren firmy wywiera na nich pozytywne wrażenie.

Diody LED i lampy solarne jako oświetlenie zewnętrzne

Efektywność energetyczna (zobacz etykietę energetyczna źródła światła) i trwałość lamp są ważnymi kryteriami doboru odpowiednich lamp do użytku zewnętrznego. Oprawy zewnętrzne LED łączą nie tylko te dwie zalety, ale nie wymagają również częstej konserwacji. Szczególnie dla niedostępnych miejsc, nadają się czujniki oraz sterowane włączniki i wyłączniki. Lampy solarne lądują w ciągu dnia energie, która pobierają ze słońca, dlatego nie obciążają one Twojego rachunku za energie elektryczna. Są one dostępne w różnych kształtach: od zewnetrznych kul swietlnych aż do łańcucha świetlnego.

Popularne kształty i materiały oświetlenia zewnętrznego

Wśród najbardziej popularnych form lamp na zewnątrz są lampy podłogowe prostokątne, które są bardzo często używane jako oświetlenie ścieżek, kule świetlne, kinkiety zewnetrzne, reflektory, latarnie zewnetrzne czy lampy sufitowe zewnetrzne. Jednakże jeszcze bardziej niezwykłym wariantem oświetlenia zewnętrznego są świecące kamienie, oświetlenie oczek podwodnych czy też oświetlenie podwodne. Niezależnie od tego, czy są to lampy przenośne, wolnostojące lub do montażu na ścianie czy suficie – nasz asortyment obejmuje swoim zasięgiem cale spektrum oświetlenia zewnętrznego. W odniesieniu do materiałów, z których stworzone są lampy w naszym sklepie internetowym, najbardziej dominującym jest stal nierdzewna, aluminium i chrom, jednakże nasze lampy produkowane są również z wielu innych materiałów.

Lampy balkonowe i tarasowe

Balkony, tarasy lub tez ganki są miejscami wyciszenia, w których możesz najlepiej odpocząć. Aby Ci to ułatwić, pomoże Ci w tym nastrojowe oświetlenie zewnętrzne. Przy projektowaniu zewnętrznych terenów relaksacyjnych, mamy oczywiście również gotowy szereg wielkich lamp zewnętrznych. Asortyment naszego sklepu online oferuje również oswietlenia do poszczególnych pomieszczen wewnetrznych takich jak: lampy kuchenne czy oświetlenie korytarzowe.