Oświetlenie CMD


Oświetlenie CMD – Jakość „Made in Germany“

CDM Creativ Metalldesign jest firmą założoną w Ilsfeldzie, która produkuje głównie wysokiej jakości kinkiety ze stali nierdzewnej oraz stojące lampy zewnętrzne . Wszystkie lampy CMD są produkowane w Ilsfeldzie i charakteryzują się wysoką jakością. Dzwonki, numery domów czy skrzynki na listy dopełniają szeroką gamę asortymentu – poprzez proste, ponadczasowe produkty marki CMD można stworzyć atrakcyjny obszar wejścia do domu.

Najwyższej jakości oświetlenie zewnętrzne CMD

Powierzchnie pięknych kinkietów zewnętrznych oraz lamp stojących marki CMD są drobno szczotkowane i wykończone lakierem proszkowanym. Szkło opalowe oraz wytrzymały plastik są kolejnymi materiałami wykorzystywanymi do produkcji lamp CMD. Oprócz odcieni stali nierdzewnej, innymi dominującymi kolorami są antracyt i biały. Jednolity wygląd poszczególnych grup produktów gwarantuje, że każdy element osobno może być wizualnie doskonale dopasowany. Oświetlenie numeru domu CMD to stylowy i odporny na pogodę wariant, który pozwala bezproblemowo rozpoznać adres. Słupki świetlne i latarnie masztowe zapewniają, że skrzynki na listy są zawsze optymalnie oświetlone.

Wiele lamp zewnętrznych CMD jest wyposażonych w czujniki ruchu, także ich światło zapala się automatycznie, kiedy gość wchodzi na Twoją posesję. Bardzo przydatne jest również wyposażenie lamp zewnętrznych, w zewnętrzne gniazdko elektryczne, co pozwala np. na podłączenie kosiarki. Przy projektowaniu oświetlenia CMD przeważają jasne, proste kształty takie jak kwadraty, prostokąty, bale i bardziej znane figury geometryczne. Portfolio marki CMD jest cenione za to, że wszystkie produkty są łatwe w montażu, a żarówki mogą być wymienione za pomocą kilku prostych kroków. W asortymencie marki CMD można znaleźć oczywiście również lampy LED.

Lampy markowe w niskich cenach

Swiatlampy.pl współpracuje z powodzeniem z wieloma doskonałymi producentami z całego świata. W ten sposób dekoracyjne oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne oferuje marka Lucide, firma z belgijskiej Antwerpii. Piękne oświetlenie w stylu skandynawskim oferują marki Konstsmide i Nordlux.