Ogranicz wybór
Producentów
 1. (10)
 2. (4)
 3. (1)
 4. (3)
 5. (8)
 6. (3)
 7. (1)
 8. (1)
 9. (3)
 10. Więcej
 11. Pokaż mniej
Rodzaj produktu
 1. (2)
 2. (4)
 3. (1)
 4. (3)
 5. (4)
 6. (25)
Materiał lampy
 1. (5)
 2. (1)
 3. (7)
 4. (2)
 5. (19)
Pomieszczenie
 1. (3)
 2. (28)
 3. (12)
 4. (2)
 5. (3)
Styl
 1. (9)
 2. (4)
 3. (23)
 4. (4)
 5. (1)
Ilość płomieni
 1. (4)
Materiał klosza
 1. (3)
Obudowa
 1. (6)
 2. (1)
 3. (18)
 4. (4)
 5. (1)
 6. (1)
Kolor lampy
 1. (1)
 2. (1)
 3. (7)
 4. (1)
 5. (1)
 6. (6)
 7. (1)
 8. (17)
 9. (1)
 10. Więcej
 11. Pokaż mniej
Kolor abażuru
 1. (2)
 2. (1)
Funkcja ściemniania
 1. (15)
 2. (3)
Czujnik ruchu
 1. (22)
 2. (1)
Regulowany
 1. (25)
Sterowanie zdalne
 1. (11)
Zmiennik koloru
 1. (20)
wysokość (cm)
 1. (28)
 2. (3)
 3. (1)
Gwint
 1. (4)
 2. (30)
Średnica (cm)
 1. (5)
 2. (2)
100 zł - 1 905 zł
1 905 zł
100 zł

Zewnętrzne gniazdka elektryczne

34 produkt(ów)

artykułów na stronie
 1. 1

Kupuj zewnętrzne gniazdka elektryczne wysokiej jakości

Czy to praca w ogrodzie czy grill - podłączenie do prądu na działce okazuje się w wielu sytuacjach bardzo praktyczne. Przewody prowadzone pod ziemią, przy czym trzeba uważać na wiele aspektów. Często są gniazdka zewnętrzne nawet konieczne np. do oświetlenia oczek wodnych. Są to zarówno modele przenośne, jak stałe instalacje na kamienistej lub miękkiej powierzchni. Ponadto asortyment naszego sklepu online jest zróżnicowany, na przykład gniazdka zewnętrzne są wbudowane niezauważalnie w tajemnicze pniaki lub atrapy skał. Bardzo często gniazda elektryczne są też wbudowane w lampy ogrodowe.

Następująco zamontujesz odpowiednie gniazdka elektryczne

Pojedynczo, podwójnie lub poczwórnie: najpierw należy zastanowić się ile gniazdek zewnętrznych rzeczywiście potrzebujesz. Często też jest lepiej umieścić gniazdka elektryczne pojedynczo lub podwójnie w różnych miejscach ogrodu, niż wszystkie w jednym miejscu. W każdym razie jest to zadawalające jeżeli nie musimy prowadzić już żadnych kabli z wewnątrz na zewnątrz. Jest to szczególnie praktyczne kiedy gniazdka elektryczne w ogrodzie pozwalają nam sterować radiem. Za pomocą zewnętrznych gniazdek elektrycznych wiele urządzeń może być włączonych jednocześnie. Można również zamontować czasomierz do sterowania czasem.

Pionowo ustawione gniazdka elektryczne

Często wygląd zewnętrzny opiera się na pionowo górującym świetle chodnika, które są wykonane z różnych metali, ze stali nierdzewnej i wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Preferowaną lokalizacją są też grządki, szczególnie jeżeli znajdują się one obok wjazdu na posesję. Specjalna odmiana gniazdek elektrycznych to wodoodporne gniazdka elektryczne, które są wyposażone w obudowy, a zarazem znajdują się przy numerze domu, co oznacza, że znajdują się one w pobliżu wejścia do budynku. Popularne opcje dotyczące długości przewodów wynoszą dziesięć lub dwa metry.

Figury dekoracyjne

Wiele elektrycznych gniazdek zewnętrznych jest również dekoracyjnym oświetleniem ogrodowym. Urządzenia i przewody elektryczne ułatwiają nam życie - również pod względem pięknego urządzenia ogrodu - idealnie można je wkomponować w otoczenie. Jeżeli chodzi o ogród, istnieje tu wiele sprytnych rozwiązań, które umożliwiają ukrycie gniazdek zewnętrznych na przykład za plastikową osłoną, która na pierwszy rzut oka nie odróżnienia się od kamienia. Ten popularny wariant jest bardzo powszechny nie tylko przy oczku wodnym. Figury ogrodowe są bardzo eleganckim rozwiązaniem, aby dyskretnie umieścić gniazdko elektryczne w swoim zielonym raju.

Bezpieczeństwo związane z elektrycznymi gniazdkami ogrodowymi

Naturalnie wszystkie gniazdka zewnętrzne wymagają odpowiedniej ochrony przed warunkami atmosferycznymi, a w szczególności przed przenikaniem wody. Oto informacje dotyczące stopni ochrony IP: oznaczenie IP44 wskazuje na to, że gniazdko elektryczne jest chronione przed bryzgami wody, za to gniazdko z oznaczeniem IP54 jest pyłoszczelne, a oznaczenie IP65 wyróżnia się tym, że jest pyłoszczelne i odporne na strugi wody. Zapięcia zatrzaskowe mają być dodatkowym zapewnieniem, aspektem ochrony przed dziećmi.

Zróżnicowane zastosowanie gniazdek elektrycznych w ogrodzie

Kosiarka, nożyce do żywopłotu i wiele innych narzędzi ogrodowych potrzebuje energii elektrycznej, aby wykonywać swoją pracę. Jeśli widać, że ogród rozkwita, chciałoby się dzielić tę wizję z rodziną, przyjaciółmi i sąsiadami. Gniazdka zewnętrzne zapewniają, że grille elektryczne i inne urządzenia do gotowania ułatwią nam naszą pracę. Jeżeli gniazdka elektryczne są dostępne również dla grzejników, sprawia to, że nawet przyjęcie w ogrodzie w chłodne jesienne wieczory może być udane.

Zewnętrzne gniazdka elektryczne na swiatlampy.pl

Zewnętrzne gniazdka elektryczne w naszym sklepie online pochodzą od uznanych na rynku producentów, takich jak np.: Eglo, Philips czy innych, których oferty spełniają wymagania naszych klientów. W naszym sklepie online swiatlampy.pl dostaniesz sprzęt oświetleniowy każdego rodzaju, min. różnorodne kule świetlne zewnętrzne czy lampy zewnętrzne z wtyczką. Modele lamp z czujnikami ruchu firmy STEINEL i innych wiodących producentów są również dostępne na naszej stronie internetowej. Wysyłka przebiega bardzo szybko, a już od kwoty 500 złotych zamówienia będzie ona nawet gratisowa. W przypadku pytań dotyczących poszczególnych artykułów pomoże Ci nasza załoga specjalistów oświetleniowych.