Akcesoria

Kupuj tanio akcesoria do lamp!

Różnorodność typów i modeli oświetlenia powoduje, że zapotrzebowanie na akcesoria jest bardzo duże. Czy chodzi o części zamienne do lamp, gniazdek elektrycznych czy czujników ruchu - bez problemu możesz zamówić odpowiedni produkt online. Sprzedajemy wyłącznie produkty, które przekonują swoją wysoką jakością i niską ceną oraz nieprzerwanie rozszerzamy nasz asortyment.

Odpowiednie części zamienne do oświetlenia

Oświetlenie o wysokiej jakości nie wymaga częstej wymiany poszczególnych części. Głównie tylko żarówki muszą być po jakimś czasie wymienione np. na nowe żarówki LED. Jeśli jedna z lamp naszego asortymentu nie spełnia Twoich oczekiwań lub ulegnie uszkodzeniu, wystarczy zamówić konkretną część zamienną. Przy wielu modelach są dostępne odpowiednie akcesoria. Jeżeli masz pytania w tym zakresie, skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną, a nasza kompetentna i sympatyczna załoga chętnie Ci pomoże.

Zewnętrzne gniazda elektryczne

Akcesoria do lamp zewnętrznych muszą stawić czoła każdej pogodzie. Zatem przy oświetleniu zewnętrznym powinny być wykorzystywane specjalnie do tego stworzone gniazdka elektryczne na zewnątrz. Są one dostępne w różnym kształcie i różnym materiale – od przenośnego jednego gniazda elektrycznego po stałe zasilające listwy instalacyjne. Ich konstrukcja jest starannie przez nas wybrana i harmonizuje się ona w najlepszy możliwy sposób z aktualnymi wersjami oświetlenia zewnętrznego.

Czujniki ruchu

Kolejnym ważnym produktem, jeżeli chodzi o akcesoria do lamp, które nie muszą być często wymieniane, są czujniki ruchu. Dla możliwie wygodnego i energooszczędnego wykorzystania wielu lamp zewnętrznych są one niezbędne, ponieważ dzięki nim zaświeca się światło tylko wtedy, kiedy naprawdę tego potrzeba.

Inne akcesoria

Innymi ważnymi akcesoriami do lamp są ściemniacze lub wyłączniki i włączniki do sprawnego funkcjonowania sieci oświetlenia. Nie tylko akcesoria do lamp powinny być dobrej jakości, jednak także gniazda elektryczne i kable mogą zostać uszkodzone. Jak w przypadku większości produktów, również tutaj opłaca się zainwestować w wysoką jakość materiału, doskonałą jakość wykonania oraz designerski wygląd.

Abażury

Jeżeli abażur, który zamówisz nie podoba Ci się lub też jest nieodwracalnie uszkodzony, bardzo często jest szansa, że istnieje identyczny zamiennik w naszym sklepie. Jeśli jednak tak nie jest, nie ma potrzeby wymieniania całego oświetlenia wewnętrznego. Przy odrobinie cierpliwości i ukierunkowanym szukaniu można bardzo szybko znaleźć inny abażur, który bardzo dobrze pasuje do istniejącego oświetlenia.

Wymiana żarówki

Przy większości lamp można bardzo szybko wymienić żarówki, jednak w niektórych modelach jest to tylko częściowo możliwe. Poza tym możesz bardzo dużo dowiedzieć się na naszej stronie internetowej swiatlampy.pl - na temat poszczególnych produktów, stanu technicznego czy też efektywności energetycznej.