Oświetlenie Honsel


Oświetlenie Honsel – tradycyjna jakość z Sauerlandu

Firma Hugo Honsel, która ma swoją siedzibę w małym miasteczku Arnsberg w Sauerlandzie, zalicza się do jednego z najstarszych producentów opraw oświetleniowych. Została ona założona w roku 1833 i w związku z tym cieszy się ona ponad 175-letnim doświadczeniem z lampami i oświetleniem. Większość oświetlenia Honsel jest dostępna w średnim obszarze cenowym. Od klasycznych lamp po nowoczesne oświetlenie LED o wysokiej efektywności energetycznej – zasadniczo wszystkie rodzaje lamp są dostępne dla klientów prywatnych.

Oświetlenie Honsel dla wszystkich stylów wyposażenia

Od szlachetnego designu klasycznego poprzez wygodny styl wiejski aż po nowoczesne warianty o technicznym wyglądzie – oświetlenie producenta Honsel przekonuje klientów w całej Europie. Okrągłe lub kanciaste, proste i jednokolorowe lub przyciągające uwagę i wielokolorowe – różnorodność asortymentu nie ma granic. Czy to praktyczne lampy sufitowe producenta Honsel czy też eleganckie lampy wiszące Honsel – producent ten skupia się głównie na pomieszczeniach mieszkalnych. Również przy wyszukiwaniu kinkietów wewnętrznych i zewnętrznych marki Honsel, szybko znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie. Producent Honsel odnosi sukcesy przy zarówno efektywnym jak i odpowiedzialnym sposobie produkcji wszystkich rodzajów lamp.

Oświetlenie producenta Honsel spełnia wysokie standardy jakości

Dekoracyjne lampy zaciskowe, praktyczne lampy stołowe, nastrojowe żyrandole i wiele więcej: Ponad tysiąc różnych produktów zostało wykonanych z surowców wysokiej jakości. Jakość wykonania tych produktów została również sprawdzona. Oświetlenie Honsel zapewnia wysoką funkcjonalność produktów, a jednocześnie atrakcyjny wygląd. Producent Honsel zostaje wierny tradycji, a w tym samym czasie wiele modeli lamp Honsel wyróżnia się innowacyjnym wzornictwem i przyszłościową technologią. Ci, którzy zdecydują się na oświetlenie firmy Honsel mogą wyjść z tego założenia, że zakupią produkty wysokiej jakości oraz w rozsądnych cenach.

Trwałość i estetyka

Zrównoważony rozwój, świadomość ekologiczna i odpowiedzialne korzystanie z zasobów naturalnych stanowią integralną część filozofii działania ponad 100 pracowników. Nabywca oświetlenia HONSEL korzysta z relacji ceny do wydajności, której nie można nic zarzucić – niezależnie od tego czy to kinkiety producenta Honsel, lampy sufitowe lub lampy stołowe Honsel.

Pozostali znani producenci

Oferujemy również lampy wielu innych znanych producentów m.in. na przykład Eglo Lights, oświetlenie Steinel, oświetlenie producenta WoFi czy oświetlenie producenta Fischer. Przejrzyj nasz dobrze uporządkowany sklep internetowy i odkryj wspaniałe kinkiety, eleganckie lampy wiszące, innowacyjne lampy LED i inne atrakcje oświetleniowe!