Oświetlenie Helestra


Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne wysokiej jakości producenta Helestra

Współczesny, nowoczesny design oraz wyjątkowe doświadczenie w obróbce metali zalicza się do zalet założonej w Leppersdorfie w 1918 roku firmy produkującej oświetlenie Helestra. Czy to przyjemne oświetlenie w pomieszczeniach prywatnych czy dekoracyjne lampy w sektorze komercyjnym: Oświetlenie producenta Helestra przekonuje eleganckim wyglądem i efektywnym blaskiem. Wysokiej jakości materiały takie jak stal nierdzewna, aluminium czy szkło satynowe w połączeniu z przeróżnymi kształtami lamp tworzą eleganckie oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne producenta Helestra.

Piękne i efektowne oświetlenie Helestra

Kinkiety, lampy sufitowe, lampy wiszące i wiele więcej – szeroka gama oświetlenia Helestra imponuje każdemu klientowi. Producent oświetlenia Helestra posiada w swoim szerokim asortymencie również żarówki LED, które wyróżniają się wieloma zaletami. Przede wszystkim zużywają one bardzo mało energii elektrycznej. W porównaniu do żarówek tradycyjnych żarówki LED zużywają jedynie jedną dziesiątą energii. Przyjemne oświetlenie podczas relaksacji oraz inspirujące światło do skoncentrowanej pracy – dzięki starannie dobranym lampom Helestra można stworzyć idealne oświetlenie do każdego pomieszczenia. Jasność lamp dopasowuje się w odpowiedni sposób do każdej pory dnia i nocy.

Znane marki pomogą Ci w Twoim wyborze

Kwadratowe, okrągłe, podłużne i filigranowe, w kształcie kropel czy prostokątne – wybór kształtów producenta oświetlenia Helestra jest niezwykle duży. Helestra posiada w swoim asortymencie abażury w klasycznych stylach, przede wszystkim dla lamp stojących i lamp stołowych. Jeżeli wśród naszych lamp producenta Helestra nie znalazłbyś nic odpowiedniego, możemy polecić szereg innych producentów, takich jak np. Sorpetaler, których oświetlenie można nabyć w przystępnych cenach.

Od wielu lat współpracujemy z powodzeniem z wysoko wyspecjalizowanymi dostawcami, np. ze znaną monachijską firmą – oświeltlenie Basis, która specjalizuje się w produkowaniu lamp wiszących i lamp stojących. Przy zakupie lamp wiszących, sufitowych czy stojących, niezależnie od dostawcy, otrzymujesz darmową przesyłkę przy kwocie zamówienia od ponad 500 zł. Obowiązuje to również przy zakupie lamp LED.