Light Deals  12% dodatkowej zniżki na Light Deals
Code: LIGHT
Zobacz najlepsze oferty
info
11% zniżki na wszystkie wentylatory
z kodem COOL11
Ogranicz wybór filter
Produkty 202:
12% dodatkowej zniżki
Petrovac wentylator sufitowy LED Chrom, Biały, 1-punktowy, Zdalne sterowanie
Tirkkala wentylator sufitowy LED Biały, 1-punktowy
617,95 zł
RRP: 685,95 zł
Mulstrand Lampa Sufitowa 50 cm Czarny, 4-punktowe
514,95 zł
RRP: 857,95 zł
Trillo wentylator sufitowy Nikiel matowy, 1-punktowy
539,95 zł
RRP: 599,95 zł
Irving wentylator sufitowy Chrom, Szary, Jasne drewno, 5-punktowe
1 260,95 zł
RRP: 1 414,95 zł
 
Rezultaty 1 - 60 z 202

W przeszłości była to kwestia wyboru: Albo lampa sufitowa, albo wentylator sufitowy. Dylemat był taki: pocić się czy stać w ciemnościach. Na szczęście dziś jest inaczej. Dzięki wentylatorom sufitowym z oświetleniem, świeży powiew powietrza można połączyć z jasnym oświetleniem. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wiele nowoczesnych wentylatorów sufitowych z oświetleniem. Produkty 2 w 1 są praktyczne i udowadniają, że nie trzeba iść na kompromis między wygodą a funkcjonalnością.

Wentylatory sufitowe LED

Czy to w pomieszczeniach mieszkalnych, czy na zewnątrz - nie ma prawie żadnych obszarów, w których technologia LED nie stałaby się standardem. A wentylatory sufitowe nie są tu wyjątkiem. Kiedy mówimy o wentylatorze sufitowym LED, mamy na myśli wentylator sufitowy z oświetleniem LED. Jak już znasz to z lamp, istnieją również wśród wentylatorów sufitowych modele z diodami LED na stałe wbudowane i te, gdzie można wymienić żarówkę, więc można również zainstalować żarówki LED,jeżeli masz taką potrzebę. Upewnij się tylko, że żarówka i gniazdo są kompatybilne. Większość wentylatorów sufitowych z oświetleniem posiada standardowe gwiny E27, dlatego w naszym sklepie masz szeroki wybór żarówek LED. Żarówki LED charakteryzują się niskim zużyciem energii w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami, dlatego też możemy z pełnym przekonaniem polecić wentylatory sufitowe LED.

Wentylatory sufitowe z możliwością ściemniania światła

Jeśli już raz miałeś lampę ze ściemniaczem, zazwyczaj nie chcesz przegapić opcji nieskończonego ściemniania. I nawet nie musisz mieć wentylatora sufitowego z oświetleniem, ponieważ jest możliwe, aby wentylatory sufitowe były ściemniane: Za pomocą zewnętrznego ściemniacza, zwanego również ściemniaczem ściennym lub ściemniaczem z pokrętłem, który podłącza się do gniazdka. Do regulacji światła wentylatora sufitowego można również użyć ściemniacza dotykowego. Im dłużej dotyka się powierzchni ściemniacza, tym bardziej odczuwalne są zmiany natężenia światła. Nie wszystkie wentylatory sufitowe z oświetleniem są ściemnialne, jednak w naszym sklepie internetowym znajdują się wentylatory sufitowe z pilotem, które posiadają funkcję ściemniania. Informacje te można znaleźć na stronach szczegółowych naszych produktów.

Jeśli wybrany przez Państwa wentylator sufitowy nie zawiera ściemniacza, można go ściemnić za pomocą małego manewru, pod warunkiem, że żarówka jest wymienna. W tym celu wystarczy wybrać z dużego wyboru żarówek jedną z możliwością ściemniania i wkręcić ją do wentylatora sufitowego z oświetleniem - a następnie można regulować światło wentylatora sufitowego według własnego uznania za pomocą zewnętrznego ściemniacza lub odpowiedniego rozwiązania smart home.

Przygotuj wentylator sufitowy na smart home

Polecamy wentylatory sufitowe Smart Home z oświetleniem każdemu, kto lubi innowacyjną technikę i opcje sterowania, które wykraczają poza powszechny standard. Każdy wentylator sufitowy można wyposażyć w oświetlenie, którego żarówkę można wymienić na żarówkę Smart Home, na przykład Philips Hue, i w ten sposób zintegrować wentylator sufitowy z istniejącym systemem Smart Home. Jeśli chodzi o oświetlenie, w ten sposób można sterować wentylatorem sufitowym za pomocą Alexy lub aplikacji. Ściemnianie światła, zmiana koloru, funkcja timera: inne popularne funkcje inteligentnego domu mogą być również wykorzystywane do oświetlenia wentylatora sufitowego. W naszym asortymencie mamy kilka wentylatorów sufitowych dla inteligentnych domów, na przykład wentylator sufitowy Mantra Alisio.

Wentylatory sufitowe z lampą i pilotem zdalnego sterowania

Motto na gorące dni: nie ruszaj się. Kiedy w końcu znajdziesz odpowiednią pozycję do zaśnięcia, nie chcesz wstawać, aby wyłączyć wentylator. Wentylatory sufitowe z oświetleniem i pilotem stały się więc popularnym standardem. Przytulne światło i przyjemna temperatura za naciśnięciem przycisku - to brzmi jak kompleksowy pakiet rozwiązań dla domu. Chcesz, aby światło zgasło, ale wentylator nadal działał? W zależności od modelu, za pomocą pilota zdalnego sterowania można centralnie sterować oddzielnie funkcjami wentylacji i oświetlenia.

Jest to możliwe dzięki wentylatorom sufitowym z oświetleniem i pilotem:

  • Włączanie i wyłączanie wentylatora sufitowego
  • regulować prędkość obrotu
  • Włączanie i wyłączanie światła
  • Przyćmione światło

Chcesz, aby wentylator pomagał Ci zasnąć w gorące letnie wieczory dzięki lekkim przeciągom, ale nie chcesz, aby pracował przez całą noc? Problem ten można rozwiązać stosując wentylator sufitowy z funkcją wyłącznika czasowego. W naszym asortymencie mamy kilka wentylatorów sufitowych, które mogą być sterowane za pomocą aplikacji, na przykład wentylator sufitowy Mantra Alisio. Podobnie jak w przypadku wyłącznika czasowego, możesz użyć aplikacji, aby ustawić czas, po którym wentylator sufitowy automatycznie się wyłączy. Jest to nie tylko praktyczne, ale również energooszczędne.

Wentylator sufitowy z lampą na zimę

O czym wielu ludzi nie wie: Wentylatory sufitowe są modne nie tylko w okresie letnim, ale również zimą służą w domowych salonach. W trybie "reverse", zimowym trybie pracy wentylatorów sufitowych, przyczyniają się one do obniżenia kosztów energii, pomagając w odzyskiwaniu ciepła. Równomiernie rozprowadzają ciepłe powietrze z kominka lub grzejnika, które gromadzi się pod sufitem, po całym pomieszczeniu, utrzymując Twoje stopy w przyjemnym cieple. Też byś tak chciała? Gdy kupisz wentylator sufitowy, spójrz w opis produktu, aby sprawdzić, czy wentylator sufitowy z oświetleniem może również kręcić się w odwrotnym kierunku. To jest właśnie słowo kluczowe dla przydatności na zimę. Ponieważ trudno jest obejść się bez jasnego oświetlenia, zwłaszcza w ciemnych porach roku, wentylatory sufitowe z oświetleniem są idealnym rozwiązaniem.

Znajdź odpowiedni stylowy wentylator sufitowy z oświetleniem

Oprócz wielu zalet, które ma wentylator sufitowy z oświetleniem w porównaniu z wentylatorem sufitowym bez oświetlenia, wersje z wbudowanym oświetleniem są również miłe dla oka z punktu widzenia wzornictwa. Szczególnie ci, dla których łopatki wirnika w pomieszczeniach mieszkalnych są cierniem w oku, spodobają im się wentylatory sufitowe z oświetleniem, które są zamaskowane tak, że wentylator nie jest widoczny, jak na przykład wentylator sufitowy Globo Rosario. Wiatraki są wręcz niewidoczne i wyglądają jak zwykłe oprawy oświetleniowe. Ponieważ lato w Polsce staje się coraz bardziej gorące, oferta wentylatorów sufitowych znacznie się powiększyła - a wraz z nią różnorodność wzornictwa. Czy to wentylatory sufitowe z oświetleniem w stylu retro, czy też nowoczesne wentylatory sufitowe z drewna: u nas znajdziesz modele dla każdego stylu życia.

Zalety wentylatora sufitowego z oświetleniem

  • Zaoszczędź przestrzeń sufitową
  • Wymagane tylko jedno przyłącze sufitowe
  • Oszczędza koszty drugiego przyłącza sufitowego
  • Atrakcyjny wygląd: wentylator jest zamaskowany w lampie
  • Zazwyczaj tańsze niż dwie pojedyncze jednostki