Żarówki
Żarówki
Wybierz kategorię
  Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

  Za pomoca zarówek energooszczednych oszczedzasz pieniadze i srodowisko

  Thomas Edison przeszedl do historii ponad 130 lat temu jako wynalazca zarówki, wtedy nie myslal on jeszcze o efektywnosci energetycznej. Jednak od 2012 roku konwencjonalne zarówki nie moga byc sprzedawane ze wzgledu na ich wysokie zuzycie energii. Dlatego zostaja sprzedawane zarówki energooszczedne swietlówki, ale takze zarówki halogenowe i zarówki LED, które zuzywaja mniej energii i sa równiez okreslane jako lampy energooszczedne. Znajdz na swiatlampy.pl zarówki wysokiej jakosci, o wyjatkowej efektywnosci energetycznej i dowolnym ksztalcie.

  Znajdz odpowiednie zarówki energooszczedne

  Zarówki halogenowe staly sie energooszczednym wariantem zarówek tradycyjnych. Sa to promienniki ciepla, które w zasadzie posiadaja nadal taka sama konstrukcje. Zarówki halogenowe wytwarzaja bardzo przyjemne swiatlo. W porównaniu do zarówki tradycyjnej, mozna zaoszczedzic juz okolo jednej trzeciej kosztów energii, ale ich stosowanie zuzywa wciaz stosunkowo duzo energii.

  Energooszczedne zarówki nie sa zwyklymi zarówkami, lecz lampami wyladowczymi w kompaktowej obudowie. Pomimo tego, ze sa one energooszczedne maja kilka praktycznych wad. Dlatego, ze ich swiatlo nie swieci od razu w pelnej jasnosci, nie nadaja sie one do kazdego pomieszczenia. Swietlówki kompaktowe toleruja o wiele mniej cykli przelaczania niz zarówki energooszczedne. Ich emisja kolorów pozostawia w zakresie koloru czerwonego wiele do zyczenia. Ponadto zawieraja one rtec, wiec nie mozna wyrzucac ich do zwyklych odpadów w gospodarstwach domowych.

  Szeroki wybór ksztaltów i modeli

  Zarówki energooszczedne sa dostepne we wszystkich formach, takich jak zarówki, swiece czy tyczki, gdzie oprócz wszystkich barw bialych az po cieple, biale swiatlo dzienne, sa dostepne równiez modele emitujace kolorowe swiatlo. Sa dostepne prawie wszystkie typy gwintów w polaczeniu z glównymi zródlami swiatla: zarówki energooszczedne E14, zarówki energooszczedne GU10 lub zarówki energooszczedne R7s - wielu producentów konkuruje o wzgledy klienta. Róznice w jakosci moga byc bardzo wysokie. Stosunkowo wysoka cena zakupu zarówek energooszczednych jest uzasadniona oszczednoscia energii i dluzsza ich zywotnoscia. Dzieki wysokiej jakosci swietlówek energooszczednych mozna zaoszczedzic duzo pieniedzy na przestrzeni lat. Jesli lampy sa czesto wlaczane i wylaczane, na przyklad w wyniku zamontowanego w niej czujnika ruchu, powinna ona byc zaprojektowana na szczególnie duza liczbe cykli przelaczeniowych.

  Zarówki energooszczedne LED

  Najwiecej zalet przynosi instalacja zarówek LED. Diody LED potrzebuja tylko kilka watów, aby dostarczyc tak jasne swiatlo jak inne zarówki. Produkcja i utylizacja tych zarówek zmniejsza zanieczyszczenie: sposród wszystkich zarówek energooszczednych diody LED posiadaja najlepsza wydajnosc srodowiska. Zwykle sa one w stanie wytrzymac ponad 20.000 godzin pracy; zatem trzy godziny uzytkowania dziennie skutkuje uzywaniem jednej zarówki przez co najmniej 20 lat. W wielu lampach zarówki sa zainstalowane na stale, wiec trzeba je wymienic wraz z lampa. Emitowane swiatlo zarówki nie miga i jest dostepne od razu po wlaczeniu w pelnym blasku. Nasza rada dla ciebie: wymien stare zarówki na energooszczedne zarówki LED E14 lub E27 jest to inwestycja finansowa i ekologiczna!

  Kupuj tanio zarówki energooszczedne

  Niezaleznie od tego, czy to lampy kuchenne, do sypialni, czy oswietlenie salonu: oszczednosc energii jest wszedzie korzystna. Oferujemy wysokiej jakosci zarówki LED producentów znanych na calym swiecie, takich jak Philips, którego pierwszej klasy oswietlenie przynosi radosc i zadowolenie naszym klientom. Oprócz zarówek energooszczednych sa dostepne równiez energooszczedne zarówki R7s. Natychmiast po otrzymaniu gotówki za towar bedziemy mogli zorganizowac szybka dostawe do domu. Jesli chcesz dowiedziec sie wiecej o zarówkach energooszczednych lub o jakimkolwiek innym produkcie, mozesz skontaktowac sie z nasza kompetentna zaloga ekspertów oswietleniowych. Zyczymy przyjemnego swiatla i wysokiej oszczednosci energii!