Ogranicz wybór filter
Produkty 795:
Lampa ścienna Alsen Czarny, 1-punktowy
110,95 zł
RRP: 115,95 zł
Arjen Lampa Sufitowa Rdzawy, 3-punktowe
248,95 zł
RRP: 345,95 zł
Tina Lampa Sufitowa Biały, 2-punktowe
138,95 zł
RRP: 368,95 zł
Noto lampa ścienna Biały, 1-punktowy
110,95 zł
RRP: 299,95 zł
Tina Lampa ścienna Rdzawy, 1-punktowy
110,95 zł
RRP: 230,95 zł
Tokio Lampa ścienna Biały, 1-punktowy
221,95 zł
RRP: 368,95 zł
Pilar Lampa ścienna Złoty, 2-punktowe
276,95 zł
RRP: 345,95 zł
Mavas Lampa ścienna Czarny, 1-punktowy
110,95 zł
RRP: 138,95 zł
Kuah Lampa ścienna Czarny, 1-punktowy
248,95 zł
RRP: 253,95 zł
 
Rezultaty 1 - 60 z 795

Oswietlenie klatek schodowych ze wzgledu na bezpieczenstwo i dobre samopoczucie

Wlasciwe oswietlenie klatki schodowej stanowi znaczacy wklad w bezpieczenstwo, poniewaz wypadki na schodach wynikaja czesto z niedostatecznego oswietlenia. Wiekszosc oswietlenia schodów to lampy sufitowe i kinkiety, ale tez reflektory wpuszczane. Nie tylko ze wzgledu na bezpieczenstwo, ale równiez z uwagi na jakosc zycia i aspekt estetyczny nie powinno sie zaniedbywac oswietlenia klatek schodowych. W ostatnim czasie zostalo udowodnione, ze oswietlenie bardzo silnie wplywa na nasze samopoczucie.

Dotrzymaj kroku odpowiedniemu oswietleniu schodów

Klasykiem nowoczesnego oswietlenia klatki schodowej sa kinkiety: Poszczególne stopnie powinny byc oswietlone, aby zminimalizowac ryzyko upadków i urazów. W tym celu najlepiej zamontowac reflektory wpuszczane w sciane na stosunkowo niskiej wysokosci. Dodatkowym atutem reflektorów wpuszczanych jest: montaz w scianie jak i w suficie, elegancki wyglad, jak równiez zmniejszenie liczby zagrozen.

Kinkiety, których blask jest skierowany w dól sa sprawdzonym rozwiazaniem. Zarówki LED sa coraz czesciej stosowane zamiast tradycyjnych zarówek energooszczednych. Jezeli zastosujesz tasmy swietlne LED, poszczególne stopnie schodów beda równiez bardzo dobrze widoczne. Piekne lampy sufitowe, czesto w postaci wbudowanych reflektorów sufitowych, wpuszczanych opraw swietlnych downlight lub lamp wiszacych, sa w stanie osiagnac wystarczajaca jasnosc podstawowa w klatce schodowej. Wiele lamp do klatek schodowych nadaje sie równiez jako oswietlenie korytarza.

Automatyczne oswietlenie schodów za pomoca czujników ruchu

Czujniki ruchu okazuja sie na wiele sposobów praktyczne. Sposób dzialania: niewidoczne czestotliwosci spektrum elektromagnetycznego (Radar) lub nieslyszalne fale ultradzwiekowe donosza lampie, kiedy klatka schodowa jest uzywana i swiatlo wlacza i wylacza sie automatycznie. Co wiecej, nie trzeba pamietac o wylaczeniu swiatla. Kolejna sytuacja, kiedy lampy do klatek schodowych wyposazone w czujniki ruchu sa plusem, to kiedy idziemy z pelnymi rekami i nie umiemy wlaczyc swiatla samemu.

Oswietlenie klatek schodowych w kazdym stylu

Na naszej stronie internetowej swiatlampy.pl mozna szybko i latwo znalezc odpowiednie oswietlenie klatek schodowych. Ponadto nasza oferta obejmuje równiez inne glówne kategorie zarówno oswietlenie w pomieszczeniach mieszkalnych jak i komercyjnych. Zaczynajac od lamp garazowych poprzez oswietlenie salonu, az po lampy do pokoju dzieciecego: oferujemy szeroki wybór we wszystkich stylach. Natychmiast po przekazaniu przez Ciebie pieniedzy na nasze konto, towar zostanie wyslany. Jezeli zlozysz u nas zamówienie powyzej kwoty 700 zlotych wysylka odbedzie sie gratisowo. Masz pytania? Nasza zaloga specjalistów oswietleniowych pomoze Ci!