Ogranicz wybór
Producentów
  1. (1)
Rodzaj produktu
  1. (1)
Ilość płomieni
  1. (1)
Funkcja ściemniania
  1. (1)
Regulowany
  1. (1)
Sterowanie zdalne
  1. (1)
Zmiennik koloru
  1. (1)
Odcień światła w kelwinach
  1. (1)
Lumenów na żarówkę
  1. (1)
Gwint
  1. (1)
12 zł - 13 zł
13 zł
12 zł

Żarówki nietypowe

1 produkt(ów)

artykułów na stronie

Żarówki nietypowe i kolorowe

Thomas Edison przeszedł do historii ponad 130 lat temu jako wynalazca żarówki tradycyjnej, wtedy nie myślał on jeszcze o efektywności energetycznej. Z biegiem czasu jest dostępnych wiele typów żarówek o różnej jasności i rozmaitym kolorze m.in. świetlówki lub żarówki energooszczędne. Aktualnie najbardziej popularnymi żarówkami są E14 i E27. Mimo to nie możemy zapomnieć, że najbardziej energooszczędnymi żarówkami w dzisiejszych czasach są żarówki LED.

Nietypowe żarówki jako oświetlenie lokalu rozrywkowego

Nowoczesne, nietypowe żarówki są idealne jako oświetlenie dekoracyjne lub oświetlenie pomieszczenia, w którym odbywają się imprezy jak np. dyskoteki czy bary. Wyposaż Twój lokal rozrywkowy w nowoczesne żarówki, a spodoba się to na pewno Twoim gościom, ponieważ tworzą one niepowtarzalny klimat!

Różne odmiany nietypowych żarówek

Istnieje wiele żarówek, wśród których znajdują się żarówki z gwintem E27. Te żarówki są dostępne z obudową z przezroczystego szkła - sprawia to, że emitowane światło jest o wiele jaśniejsze. Im więcej watów pobiera żarówka, tym silniejsza jasność w danym pomieszczeniu. Żarówki E14 są również nadzwyczaj rozpowszechnione. Można wykorzystywać je na wszelkiego rodzaju sposoby. Te rodzaje żarówek są dostępne również do każdego typu lampy.

Korzystne zakupy na swiatlampy.pl

Czy to nowoczesne lampy kryształowe, lampy do kuchni czy lampy zewnętrzne – na swiatlampy.pl znajdziesz wszystkie lampy i żarówki w jednym źródle. Współpracujemy z wiodącymi producentami na rynku handlowym, którzy reprezentują w naszym sklepie swoje najpiękniejsze lampy. Dzięki łatwej do zrozumienia nawigacji sklepu szybko znajdziesz odpowiednie żarówki do Twoich lamp. Nasz sklep online posiada w swojej ofercie również oświetlenie reklam czy lampy do salonu przeróżnych projektantów. Zapłacony towar zostanie jak najszybciej wysłany, a w razie niejasności nasza załoga ekspertów oświetleniowych odpowie na wszystkie Twoje pytania!