Ogranicz wybór
Producentów
 1. (20)
 2. (9)
Rodzaj produktu
 1. (29)
Styl
 1. (7)
Ilość płomieni
 1. (9)
Obudowa
 1. (1)
Kolor lampy
 1. (2)
Kolor abażuru
 1. (2)
 2. (8)
Funkcja ściemniania
 1. (14)
 2. (14)
Czujnik ruchu
 1. (1)
Regulowany
 1. (1)
Sterowanie zdalne
 1. (8)
 2. (1)
Zmiennik koloru
 1. (9)
LED
 1. (17)
Odcień światła w kelwinach
 1. (19)
 2. (10)
Lumenów na żarówkę
 1. (8)
 2. (11)
 3. (1)
 4. (9)
wysokość (cm)
 1. (1)
Gwint
 1. (29)
Średnica (cm)
 1. (22)
14 zł - 50 zł
50 zł
14 zł

Żarówki LED GU10

29 produkt(ów)

artykułów na stronie
 1. 1

Żarówki LED GU10

Gwint żarówek LED GU10 jest znany przede wszystkim z wysokonapięciowych żarówek halogenowych. Wszystkie żarówki halogenowe GU10 mogą być zastąpione przez LED GU10. Oba trzonki żarówki mogą być po prostu wetknięte do lampy, a następnie aż do zatrzaśnięcia wkręcane. Przy tym nowoczesne oświetlenie prezentuje wiele zalet: dowiedz się, dlaczego warto wymienić stare żarówki halogenowe na żarówki LED.

Żarówki LED GU10 stosowane w reflektorach i spotach

Przy żarówkach LED GU10 chodzi zazwyczaj o spoty i reflektory. Jako oświetlenie pomieszczeń mieszkalnych mogą być one w zasadzie stosowane we wszystkich pomieszczeniach, np. jako wielopunktowe < a href="/pomieszczenia/lampy-do-salonu.html">oświetlenie sufitowe w salonie. Różnorodność poszczególnych produktów jest tak duża, że możliwe jest znalezienie odpowiedniej lampy z żarówką GU10 do praktycznie każdego pomieszczenia. W środowisku komercyjnym oświetlają one często pomieszczenia handlowe i wystawy sklepowe.

Zalety żarówek LED GU10

Pomimo tego, że żarówki halogenowe zużywają o wiele mniej energii niż tradycyjne żarówki, to jednak w porównaniu z żarówkami LED zużywają one nadal o wiele więcej energii: żadne inne żarówki nie zużywają tak mało energii elektrycznej jak żarówki LED. Dlatego, że posiadają one tak długi okres pracy, opłaca się wyższa cena zakupu tych żarówek. Kolejną zaletą żarówek LED jest to, że nie nagrzewają się one do tego stopnia jak żarówki halogenowe, przez co poparzenia przy tych żarówkach są wykluczone, przede wszystkim: w przednim obszarze żarówki zostaje ona chłodna. Z tego powodu też dzieła sztuki z termoczułymi, starymi barwami mogą emitować światło

Kup żarówki LED GU10 w naszym sklepie online!

Oferujemy wysokiej jakości żarówki LED GU10 znanych na całym świecie marek takich jak Philips lub modele żarówek LED E14 jako zamiennik tradycyjnych żarówek. Zaoszczędź poprzez zamówienie żarówek w zestawach 5 lub 10 żarówek po przystępnej cenie. Szeroka gama długotrwałych żarówek jest bardzo przejrzyście prezentowana na naszej stronie internetowej swiatlampy.pl. Wysyłka towaru o kwocie zamówienia wyższej niż 500 złotych odbywa się za darmo. Jeżeli masz pytania dotyczące konkretnych produktów, jak np. żarówek LED lub żarówek LED G4, skontaktuj się z naszą załogą ekspertów oświetleniowych, która chętnie odpowie na Twoje pytania!