Ogranicz wybór
Rodzaj produktu
  1. (1)
Producentów
  1. (1)
Pomieszczenie
  1. (1)
Kolor lampy
  1. (1)
Kolor abażuru
  1. (1)
Materiał lampy
  1. (1)
Materiał klosza
  1. (1)
Obudowa
  1. (1)
Styl
  1. (1)
Sterowanie zdalne
  1. (1)
150 zł - 150 zł
150 zł
150 zł

Oświetlenie oczek wodnych, stawów i oświetlenie podwodne

1 produkt(ów)

artykułów na stronie

Nastrojowe oświetlenie oczek wodnych, stawów i oświetlenie podwodne

Oczka wodne ogrodowe tworzą zróżnicowaną i ciekawą propozycję oświetlenia wodnego, które może stać się highlitem w Twoim ogrodzie. Oświetlenie stawów i oczek wodnych, wytwarza światło o fascynującej urodzie, a jego wybór jest bardzo zróżnicowany. Szczególnym aspektem oświetlenia podwodnego jest podświetlanie wody od spodu. Odkryj w naszej szerokiej gamie praktyczne oświetlenie oczek wodnych w różnych stylach!

Wybierz lampy podwodne jako oświetlenie Twojego oczka wodnego

Podwodne oświetlenie może być zamontowane w dolnej części stawu lub w ścianach bocznych. W większości przypadków chodzi o reflektory lub spoty, które emitują jeden lub więcej promieni światła. Diody opraw RGB są zdolne do wytwarzania czerwonego, zielonego i niebieskiego światła – kolorowe oświetlenie stawu może stanowić szczególnie fascynującą wartość estetyczną. Reflektory LED i małe spoty wpuszczane są tradycyjnie stosowane także do oświetlania basenów.

Dekoracyjne oświetlenie oczek podwodnych

Rośliny wodne, krzewy i drzewa tworzą razem z oczkiem wodnym o wiele piękniejsze oświetlenie. Jeśli oświetlenie oczka wodnego jest zamontowane przy brzegu, to nie tylko ich blask, ale także konstrukcja optyczna samego stawu będzie znajdować się na pierwszym planie. Bardzo popularne są lampy o wyglądzie kamienia, które wspaniale komponują się ze środowiskiem naturalnym. Kule świetlne są absolutnym klasykiem oświetlenia stawu. Niektóre modele mogą nawet przez cały rok unosić się na wodzie. Jako uzupełnienie stylowego blasku w stawie służą piękne kinkiety zewnętrzne i lampiony ogrodowe. Kinkiety zewnętrzne, które są troszkę bardziej oddalone od stawu tworzą dodatkową strefę światła. Poprzez lampy solarne oszczędzasz energię elektryczną. Większość modeli może być zamontowana nawet pod wodą, gdy połączenie pomiędzy modułem solarnym i oprawą świetlną jest wystarczająco długie.

Bezpieczeństwo włączonych lamp

Lampy solarne, oświetlenie zewnętrzne z wtyczką lub zewnętrznym okablowaniem - w doborze lamp do oczek wodnych kluczową rolę odgrywa stopień ochrony IP. Oświetlenie stawu IP68 jest pyłoszczelne i chroni przy stałym zanurzeniu. Rozsądnie będzie, kiedy lampy stawowe będą położone w pobliżu brzegu. Powinny one zawierać co najmniej stopień ochrony IPX7, a zatem być chronione przed zanurzeniem w wodzie. W zależności od konkretnych warunków lokalnych, wystarczy jeśli oświetlenie oczek wodnych będzie obejmowało ochronę przed bryzgami wody (IPX4).

Kupuj tanio oświetlenie oczek wodnych i podwodne

Dzięki odpowiedniemu oświetleniu Twój staw ogrodowy przyciągnie uwagę późnym wieczorem i nocą. Na naszej stronie internetowej swiatlampy.pl znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości lamp podwodnych oraz lamp do oczek wodnych. Prezentujemy również wszystkie inne rodzaje wewnętrznych i zewnętrznych lamp, np. lampy do łazienki, salonu czy przeróżne oświetlenie zewnętrzne LED. Od zamówienia w kwocie 500 złotych przesyłka jest gratisowa!