Oświetlenie Slamp


Oświetlenie producenta Slamp: Perfekcyjny design z Włoch

Na wszystkich kontynentach docenia się wyrafinowany kształt lamp firmy Slamp - firmy wysokiej jakości z Rzymu, którą założył w 1994 roku Roberto Ziliani. Oświetlenie Slamp przekonuje zarówno atrakcyjnym wyglądem z wysokiej jakości materiałów oraz staranną pracą ręczną. Fantazyjne kształty, które są ze sobą spójne wzbogacają każde pomieszczenia mieszkalne: są dostępne różne rodzaje lamp, od klasyki po awangardę.

Odkryj optymalne oświetlenie firmy Slamp

Bogato zdobione kinkiety oraz lampy sufitowe w kwieciste wzory, lekko i elegancko wyglądające lampy stojące, ozdobne rzeźby i wiele więcej: Lampy Slamp to udane połączenie twórczej pomysłowości, wysokiej wydajności oraz rzemieślniczego rękodzieła. Ponadto zostało stwierdzone, że ludzie spontanicznie decydują się na lampy producenta Slamp, ponieważ fascynuje ich konstrukcja. Wśród najbardziej znanych modeli są lampy wiszące Clizia, jak również lampy sufitowe Veli lub lampy stołowe Gemmy. Co więcej praktyczne wykorzystanie wszystkich lamp producenta Slamp stoi w centrum uwagi. W związku z tym większość modeli lamp nadaje się do mycia i jest odporna na wstrząsy. Lampy wiszące, lampy stojące czy kinkiety: Producent zwraca również uwagę na energooszczędność, przyjemną barwę światła emitowanego przez poszczególne lampy oraz ich długożywotność.

Przyjazny biały opal jest cechą charakterystyczną wielu lamp producenta Slamp, ale również intensywne i silne barwy jak fioletowy , niebieski czy ognista czerwień są częścią asortymentu tego producenta. Przy wyborze materiału producent oświetlenia Slamp nie idzie na żaden kompromis: oprócz naturalnych materiałów, takich jak skóra, prawdziwe szlachetne drewno czy kryształy Swarovskiego, wykorzystywane są również ich własne tworzywa. Przeznaczone do recyklingu tworzywo sztuczne Opalflex jest tak piękne jak szkło i tak niezniszczalne jak plastik, a Cristalflex charakteryzuje między innymi bardzo niską wagą. Steelflex wyróżnia się dużą elastycznością oraz powierzchnią umożliwiającą odbijanie refleksów. Dzięki funkcji filtrowania naszego asortymentu online, jesteś w stanie wyszukać tylko te produkty, które Cię interesują jak np. lampy kuchenne, lampy do sypialni czy lampy do korytarza. Poza tym możesz również się zdecydować na wiele innych kluczowych czynników jak: kolor czy oprawę lampy.

Wiodące marki z całej Europy

Włoski design produktu jest znany z elegancji i uroczego emitowania światła. Kolejną włoską marką w naszej szerokiej gamie oświetlenia i lamp jest Elesi Luce. Wszystkie produkty, które znajdują się w naszym sklepie online wybraliśmy dla Ciebie bardzo starannie. Młody projektant belgijski stworzył oświetlenie Lirio, córkę globalnie aktywnej spółki Philips pochodzącej z Holandii. Skandynawskie marki takie jak Konstsmide i Nordlux wzbogacają naszą wszechstronną ofertę. Wiele z reprezentowanych na naszej stronie internetowej swiatlampy.pl producentów pochodzi Sauerlandu: Regionu, położonego w sercu Niemiec, które są dumne ze swojej długiej tradycji w produkcji stylowych lamp o wysokiej jakości do pomieszczeń mieszkalnych, biurowych oraz obszarów zewnętrznych.