Ogranicz wybór
Producentów
 1. (19)
Rodzaj produktu
 1. (1)
 2. (19)
 3. (18)
 4. (19)
Materiał lampy
 1. (18)
 2. (10)
 3. (1)
 4. (9)
Pomieszczenie
 1. (17)
 2. (18)
Styl
 1. (8)
Ilość płomieni
 1. (19)
Materiał klosza
 1. (3)
Obudowa
 1. (7)
 2. (1)
Kolor lampy
 1. (11)
 2. (4)
 3. (2)
 4. (4)
Kolor abażuru
 1. (3)
Czujnik ruchu
 1. (8)
Regulowany
 1. (19)
Sterowanie zdalne
 1. (8)
Zmiennik koloru
 1. (8)
LED
 1. (19)
Odcień światła w kelwinach
 1. (12)
 2. (2)
 3. (3)
 4. (1)
Lumenów na żarówkę
 1. (4)
 2. (4)
 3. (1)
 4. (3)
 5. (1)
 6. (6)
wysokość (cm)
 1. (19)
Gwint
 1. (19)
Średnica (cm)
 1. (1)
 2. (4)
 3. (1)
162 zł - 3 244 zł
3 244 zł
162 zł

Oświetlenie reklam

19 produkt(ów)

artykułów na stronie

Podświetlenie reklam prezentuje marki oraz przedsiębiorstwo

Billboardy, szyldy firmowe i tereny przedsiębiorstwa wyglądają o wiele bardziej atrakcyjnie dla klienta, gdy są oświetlone na wszystkie możliwe sposoby. Specjalnie do tego celu stworzone oświetlenie reklam może zapewnić, że przekaz marketingowy zwróci szczególną uwagę. Istnieje wiele rodzajów podświetlenia reklam, oświetlenia biurowego, lamp przemysłowych, oświetlenia obrazów, a także wiele innych. Oferujemy bogaty wybór oświetlenia reklam wysokiej jakości i zdradzamy, co jest ważne przy wyborze.

Sukces sprzedaży wynikiem właściwego oświetlenia reklam

Czy to obszar wejściowy do przedsiębiorstwa, obszar targów lub obrazy ścienne - bardzo ważny jest rodzaj oświetlenia reklam, wyświetlacza i obrazów. Są one stosowane wyłącznie do wysuwania określonego obiektu na pierwszy plan. Zazwyczaj jest to szyld lub billboard. Ważne jest, aby były one jak najbardziej jednolicie jasno oświetlone. Ponadto podświetlenie reklamy musi gwarantować, że przyciąga ona wzrok widza. Światła obrazu są albo zamontowane nad płytą do ściany lub przymocowane do siebie, np. jako lampy zaciskowe.

Design jest dość prosty i niepozorny, przy tym jednak elegancki i nowoczesny. Ostatecznie podświetlenie reklam powinno podkreślać jej przesłanie, a nie odwracać od niej uwagę. Jednocześnie muszą one być obecne w celu przyczynienia się swoim atrakcyjnym wyglądem do sukcesu marketingu. W segmencie oświetlenia zewnętrznego są używane do oświetlenia wyświetlaczy najczęściej reflektory - grzejniki ze stali nierdzewnej. Jasne reflektory przedstawiają o zmierzchu i w nocy elewację budynku firmy na pierwszym planie, zapewniając w ten sposób przez cały czas całkowicie przekonującą odsłonę.

Oświetlenie sklepu, biura i hotelu

Efektywne oświetlenie reklamy może być również dostarczone przez oprawy świetlne downlight, tzn. oprawy świetlne, które kierunkują swoje światło w dół. Do oświetlenia wystaw sklepowych i półek sklepowych nadają się reflektory sufitowe i reflektory wpuszczane. To światło koncentruje się na celu i podkreśla zalety oferowanego produktu. Spoty wpuszczane i reflektory punktują swoim wyglądem, ponieważ wyglądają bardzo profesjonalnie i poważnie.

Podstawą zarówno funkcjonalnego jak i przyjemnego oświetlenia biurowego są lampy sufitowe o wysokiej wydajności, które są wspierane przez kinkiety i lampy stołowe. Funkcjonalne oprawy wpuszczane są klasykami jeżeli chodzi o oświetlenie biurowe, jednak na stanowisku pracy coraz częściej są stosowane reflektory LED i reflektory wpuszczane. Oświetlenie hotelowe obejmuje pełną gamę oświetlenia – od lamp wiszących i lamp stołowych w korytarzu, poprzez przytulne oświetlenie pokoi dla gości, aż po inspirujące i subtelne oświetlenie barów i restauracji.

Żarówki LED są najbardziej wszechstronnymi żarówkami

O wiele mniej watów pobierają żarówki LED: ekonomiczne oświetlenie reklamy jest zazwyczaj dostarczane za pomocą żarówek LED, ponieważ te nowoczesne żarówki zużywają najmniej energii spośród wszystkich innych. Ponadto kompaktowe diody są bardzo smukłe i pozwalają na elegancki design świateł reklamowych, co jest zaletą przy podświetleniu m.in. wyświetlacza.

Swiatlampy.pl: Twój internetowy profesjonalista oświetleniowy

Chcesz znaleźć szybko odpowiednie oświetlenie reklamowe – na swiatlampy.pl zrobisz to bardzo szybko! Przedstawiamy doskonałe oświetlenie obrazów, reflektory wbudowane, reflektory zewnętrzne firmy Honsel, WOFI lub wielu innych znanych producentów. Przejrzysta prezentacja produktów, bogata oferta i niskie ceny - skorzystaj z naszego oświetlenia reklam. Szybka dostawa Twojego towaru jest zlecana natychmiast po otrzymaniu zapłaty. Powyżej zamówienia w kwocie 500 złotych przesyłka będzie gratisowa. Masz jakieś pytania? Nasza załoga specjalistów oświetleniowych odpowie na Twoje pytania!